Regulamin bazarek

Peruki syntetyczne profesjonalne
REGULAMIN SEKCJI "BAZAREK":


VII Transakcje.

1. W ramach Serwisu, w zakładce „Nasze prace”, Użytkownicy i Twórcy mogą prezentować, ogłaszać celem sprzedaży lub wymiany Prace Własne.
2. W ramach Serwisu, w zakładce "Bazarek" Użytkownicy i Twórcy mogą prezentować, ogłaszać celem  sprzedaży i wymiany półprodukty lub narzędzia wykorzystywane do tworzenia prac rękodzielniczych.
3. Serwis nie jest serwisem aukcyjnym oraz nie czerpie korzyści z wymiany i sprzedaży dokonywanych między Użytkownikami i Twórcami.
4. W celu dokonania transakcji kupna, sprzedaży czy zamówienia Prac Własnych, półproduktów lub narzędzi Użytkownicy i Twórcy kontaktują się bezpośrednio między sobą.
5. Użytkownik lub Twórca dodający ofertę, odpowiedzialny jest za wszelkie szkody wynikające z błędów lub nieścisłości w jej opisie czy w związku z dodanymi do oferty zdjęciami.
6. Serwis umożliwia prezentację ogłoszeń celem sprzedaż lub wymiany Prac Własnych, półproduktów lub narzędzi osobom prywatnym. Oferty sklepów będą usuwane.

7. Kwestie reklamacji i zwrotów przedmiotów transakcji regulują indywidualne ustalenia pomiędzy stronami , z zastrzeżeniem stosownych zapisów obowiązującego prawa cywilnego oraz praw z zakresu ochrony konsumenckiej, w szczególności tych, które uwzględniają specyfikę transakcji dokonywanych przez sieć internet.
dołącz do nas