O nas

Peruki syntetyczne profesjonalne
Inspirello.pl to serwis w całości poświęcony ręcznie robionym „drobiazgom” (cudzysłów, bo mamy nadzieję, że inspiracje które tutaj znajdziecie nie będą niczym ograniczane, ani w formie, ani w gabarytach).
Chcemy w sposób łatwy i czytelny pokazywać Wam jak się to robi... To, czyli biżuterię, elementy wyposażenia, czy może raczej upiększenia domu, rzeczy użyteczne i wysoce niepraktyczne.

Mamy nadzieję, że pomysły, które tutaj znajdziecie w postaci filmów tutorialowych, będą dla Was inspiracją do wyczarowania swoich wymarzonych kolczyków, metodą na wypełnienie wolnego czasu, miejscem na odszukanie nowej pasji czy sposobem na spędzenie czasu z najbliższymi. Dla najbardziej wkręconych w rękodzieło, może tutaj rozpocznie się droga ich nowego biznesu. Pamiętajcie jednak, że ludzie którzy tutaj prezentują poszczególne techniki, to doświadczeni twórcy i niekoniecznie od razu będzie Wam wychodzić tak ładnie☺ Nie zniechęcajcie się jednak, przed nami zawsze są jakieś święta, będzie jak znalazł na prezent dla teściowej☺

Materiały, porady, rozwiązania które pokazujemy na naszym serwisie dotyczą różnych etapów tworzenia rękodzieła, dlatego „coś” dla siebie powinny tu znaleźć osoby chcące od podstaw nauczyć się tworzenia w dowolnej technice, ale także już zaawansowani twórcy, którzy szukają ułatwień czy chcą podpatrzeć jak robią to inni.

Do współpracy zaprosiliśmy utalentowanych artystów specjalizujących się w najróżniejszych technika rękodzielniczych:
- decoupage
- sutasz
- scrapbooking
- filcowanie
- beading
- frywolitka
- wire wrapping
- makrama
- quilling

Obok filmów, które tutaj umieszczamy, służymy poradami naszych ekspertów. Liczymy także, że będziecie się dzielić także Waszymi doświadczeniami i czekamy na Wasze prace, inspiracje i tutoriale. Jeżeli jednak czegoś Wam w serwisie brakuje, chcielibyście zgłębić tajniki jakiejś techniki, koniecznie napiszcie.

Naszą ambicją jest, aby Inspirello.pl stało się miejsce spotkań ludzi zarażonych pasją tworzenia. Nas, po kilkunastu latach używania głównie głów w korporacyjnej machinie, totalnie pochłonęło rękodzieło. Mamy nadzieję, że chociaż troszkę uda nam się Waszarazić, i nawet jeśli nie wyzwolić, to chociaż zapewnić fajną odskocznię.

dołącz do nas