Warsztaty

DODAJ WARSZTATYARCHWIUM

Warsztaty Filcowania w Antidotum

Data kursu: 2013-02-16
Miasto: Warszawa
Województwo: Mazowieckie

Technika: Filcowanie
Rodzaj kursu: publiczny
Prowadzący: Alina Tyro-Niezgoda, Dorota Michalska

Informacje dodatkowe:
Warsztaty składają się z dwóch poziomów.
W  programie poziomu 1 (podstawowego - 16 lutego 2013): wprowadzenie teoretyczne, pokaz biżuterii wykonanej z użyciem filcu, ćwiczenie z filcowania na mokro i na sucho, możliwość wykonania prac wg własnego projektu.
W programie poziomu 2 (zaawansowanego - 23 lutego 2013): pokaz biżuterii wykonanej z użyciem filcu, ćwiczenie z filcowania malarskiego oraz kształtowego (drut, siatka), możliwość wykonania prac wg własnego projektu.
Dodatkowo: możliwość zapoznania się z pracownią i ofertą szkoły złotniczej Wytwórnia Antidotum, możliwość zakupu skryptów oraz materiałów i narzędzi do wykonywania biżuterii na miejscu, ze zniżką uczniowską. W cenie użyte materiały oraz ciepłe napoje.
Warsztaty dwuetapowe, każdy z poziomów to zajęcia jednodniowe, które trwają po 5 godzin, zajęcia w sobotę lub niedzielę w godz. 15.00-20.00.
Więcej informacji na http://wytwornia.antidotum.pl/kursy/warsztaty-hobby/bizuteria-z-filcu/
KONTAKT:
zapisy@antidotum.pl; (22) 6465872; kom. 696487065 w godz. 12.00-20.00
Zajęcia odbywają się w Warszawie, w pracowni Wytwórni Antidotum. Pracownia mieści się na ulicy Willowej 8/10 m 37.

 Uwagi: Warsztaty polecamy szczególnie osobom zafascynowanym użyciem w biżuterii techniki filcowania – od prostych elementów filcowych do nawlekania po wysokiej klasy barwne filcowe kompozycje tworzone techniką „filcu malarskiego”, filc fakturowy i kształtowy (giętki).

Powrót